Виробництво
та оптова реалізація медичних виробів

Пишіть нам у Viber та Telegram: +38 050 442 85 93

В процесі роботи, до нас надходять різноманітні запитання.

Для зручності, ми систематизували часті питання і надаємо цю інформацію Вам.

Питання і відповіді розділені на 2 групи: різні питання та питання по продукції тм IGAR.

 

Питання: «ІГАР» –  це іноземна компанія?

Відповідь: компанія «ІГАР», українська компанія, яка реалізує медичні вироби з 1992 р – вже 28 років. За ці роки зарекомендувала себе, як надійний і перевірений постачальник.

 А також читайте за посиланням:https://www.facebook.com/318991192241774/videos/459376714693192

**
Питання: Хто є виробником, більшості товарів торгової марки IGAR?

Відповідь: Виробником товарів, випущених під торговою маркою IGAR, є компанія «ІГАР». Зроблені вони можуть бути на різних контрактних майданчиках. Також, на деякі наші товари, ТОВ “Ігар” є у повноваженим представником в Україні.

**

Питання: Компанія «ІГАР» продає тільки медичні вироби?

Відповідь: За останній рік наша компанія значно розширила асортимент своїх товарів. У нас з’явилися нові групи товарів: гігієнічна продукція та медичні прилади.

**
Питання: Де можна купити товари IGAR?

Відповідь: Компанія «ІГАР» реалізує свою продукцію переважно ОПТОМ, по всій Україні.

У роздробі, товари IGAR можна купити у всіх регіонах України, детальніше, дивіться за посиланням: http://igar.ua/gde-kupit/

**

Питання: Куди звертатися, якщо є питання по наявності товарів, документам, гарантіям на товари тм IGAR ?

Відповідь: Ми завжди готові допомогти і дати відповіді на всі ваші запитання.
Ви можете зателефонувати нам: +38 (044) 585 34 55; +38 (050) 442 85 93, написати на е-mail: info@igar.ua.

Ми є у соцмережах: FB – https://www.facebook.com/igarltd/

та у Інстаграм – https://www.instagram.com/igar.ua/

 

 

Питання: Які рукавички краще латексні  чи нітрилові?

 

Відповідь: «Вони просто різні». А тепер більш детальніше …

 Додатково про латекс та рукавичики читайте за посиланням – https://www.facebook.com/igarltd/posts/736178887189667

    Одноразові рукавички – незамінні помічники для захисту шкіри рук. Залежно від ряду особливостей, таких як: матеріал, з якого виготовлені рукавички; вага і щільність, опудрені/неопудрені, тип рукавички (оглядові/хірургічні), область застосування, – рукавички мають різні характеристики.

Найбільш поширені матеріали для виготовлення медичних рукавичок є латекс і нітрил.
ЛАТЕКСНІ РУКАВИЧКИ рукавички виготовляють із латексу, що виробляють з соку каучукових дерев, з додаванням безлічі різних інгредієнтів (прискорювачів, активаторів, наповнювачів, ПАВов, стабілізаторів і т.д.). Латексні рукавички найбільш широко використовуються в медицині. Основні переваги цих рукавичок – чудова еластичність і високий рівень чутливості. За рахунок наявності текстурирования на пальцях – у них легко захоплювати дрібні елементи та інструменти, в сухому і вологому середовищі під час проведення хірургічних операцій та інших медичних маніпуляцій. Вони добре облягають руку, в них комфортно працювати тривалий час. Одна з проблем, яка зараз існує – алергія на латекс.


НІТРИЛОВІ РУКАВИЧКИ – виготовляють з синтетичного каучуку. Нітрил, також відомий як акрілонітрілбутадіеновий каучук НБК (NBR). Ці рукавички мають свої особливості. Акрилонітрил підвищує хімічну стійкість, а Бутадиен створює еластичність і стійкість до розриву рукавичок. Ці рукавички більш стійкі до старіння. Нітрил не викликає алергії, міцний і стійкий до різних хімічних речовин, спиртів, розчинників, альдегідів і кетонів. Рукавички добре захищають шкіру від впливу концентрованих масел і тваринних жирів. Нітрилові рукавички широко використовуються: в медицині, косметології (для тату, перманентного макіяжу, шугаринга …), на підприємствах фармації, різних підприємствах харчової промисловості, у ремонтних майстернях (автомобілів, побутової техніки).

**

Питання: Чому різні ціни на рукавички медичні торгової марки IGAR під час тендерних закупівель?

(інформація з статті «Covid-19: мелітопольська поліклініка купила у виробника рукавички на чверть дорожче, ніж Корсунь-Шевченківська»)

Відповідь: 

До відома громадськості.
Офіційна заява и позиція компанії «Ігар».
У зв’язку з епідемією та поширенням COVID-19, у всьому Світі виріс попит і потреба на деякі медичні вироби, особливо на медичні рукавички та медичні маски. Україна не є виключенням. Як у будь-який важкий час, частина людей та компаній шукає варіанти та виходи для порятунку та підтримки, інші – «субстрат для наживи», ще інші «гучний інфопривід» для підняття своїх рейтингів, та розповсюджують недостовірну інформацію, до кінця не розібравшись у фактах та подіях.

«09» липня 2020р. на інтернет-порталі http://zp.nashigroshi.org було опубліковано статтю «Covid-19: мелітопольська поліклініка купила у виробника рукавички на чверть дорожче, ніж Корсунь-Шевченківська», що знаходиться за посиланням http://zp.nashigroshi.org/2020/07/09/covid-19-melitopol-s-ka-poliklinika-kupyla-u-vyrobnyka-rukavychky-na-chvert-dorozhche-nizh-korsun-shevchenkivs-ka.
«10» липня 2020р. на інтернет-порталі www.mv.org.ua за авторством Олександра Ільченко було опубліковано статтю «Covid-19: мелитопольская поликлиника купила у производителя перчатки на четверть дороже, чем Корсунь-Шевченковская», що знаходиться за посиланням https://www.mv.org.ua/amp/news/229298-melitopolskaja_poliklinika_kupila_dorogie_perchatki.html.

У цих публікаціях надана НЕДОСТОВІРНА ІНФОРМАЦІЯ, читаючи яку співгромадяни можуть бути введені в оману та зробити неправильні висновки. Ця інформація про компанію «Ігар» та її товари і наведені медичні заклади поширюється і може сприйматися погано, принаймні певною групою членів суспільства, а це в свою чергу може мати негативний вплив на репутацію та імідж нашої компанії.
Тому НЕПРАВДИВУ інформацію «Ігар» буде СПРОСТОВУВАТИ надаючи достовірну інформацію та факти у повному обсязі.

Наводимо факти, які автори публікацій не врахували і про які не написали, а вони ДУЖЕ ВАЖЛИВІ та після ознайомлення з ними, стає все зрозуміло.

У статті «Covid-19: мелитопольская поликлиника купила у производителя перчатки на четверть дороже, чем Корсунь-Шевченковская» не було досліджено нижченаведені на наведені факти:
1. За результатами закупівлі №UA-2020-05-28-001688-b ТОВ «ІГАР» було укладено договір з КПН «КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» Корсунь-Шевченківської районної ради», ЄДРПОУ 38950515, на поставку рукавичок медичних нітрилових оглядових нестерильних неприпудрених торгової марки IGAR у кількості 700 пар по ціні 3,50 грн. без ПДВ/за пару, що підтверджується специфікацією від «28» травня 2020р.

2. За результатами закупівлі №UA-2020-06-26-001496-a ТОВ «ІГАР» було укладено договір з КНП «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №2» ММР ЗО, ЄДРПОУ 38761806, на поставку рукавичок медичних нітрилових оглядових нестерильних неприпудрених торгової марки IGAR, рожевого та чорного кольору, у кількості 30000 пар по ціні 4,50 грн. без ПДВ/за пару, що підтверджується специфікацією від «26» червня 2020р.

3. Вартість рукавичок медичних нітрилових оглядових нестерильних неприпудрених торгової марки IGAR https://igar.ua/perchatki-medicinskie-nitrilovye-smotrovye-nesterilnye-neopudrennye-torgovoj-marki-igar/ станом на «25» травня 2020р. становила 3,50 грн. без ПДВ, станом на «22» червня 2020р. дані рукавички були відсутні на складі підприємства (підтверджується витягом з прайс-листа ТОВ «ІГАР»).

4. Вартість рукавичок медичних нітрилових оглядових нестерильних неприпудрених торгової марки IGAR, рожевого та чорного кольору https://igar.ua/perchatki-medicinskie-nitril-rozhevogo-koloru/, https://igar.ua/perchatki-medicinskie-nitrilovye-smotrovye-nesterilnye-neopudrennye-torgovoj-marki-igar-chernogo-cveta/ станом на «25» травня 2020р. становила 4,10 грн. без ПДВ, а станом на «22» червня 2020р. вже становила 4,50 грн. без ПДВ (підтверджується витягом з прайс-листа ТОВ «ІГАР»).
5.Згідно стандартів виробництва рукавички медичні нітрилові оглядові нестерильні неприпудрені мають блакитний колір (за замовчуванням). Для виробництва рукавичок медичних нітрилових оглядових нестерильних не припудрених будь-яких інших кольорів, в тому числі чорного та рожевого, на заводі-виробнику проводять певні дії для налаштування технологічного процесу, пов’язаного зі зміною кольору рукавичок, перш за все повна зупинка технологічного процесу, налаштування, а потім його повторний повний запуск, що призводить до підвищення ціни на рукавички будь-якого іншого кольору, крім стандартного – блакитного кольору.
6. Вартість рукавичок медичних нітрилових оглядових нестерильних неприпудрених торгової марки IGAR, рожевого та чорного кольору, була змінена ТОВ «ІГАР» у зв’язку з підвищенням відпускної ціни заводом-виробником, зважаючи на тенденції щодо виробництва рукавичок, які було наведено вище.
7. Замовник КНП «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №2» ММР ЗО, ЄДРПОУ 38761806, мав на меті придбати у ТОВ «ІГАР» будь-які рукавички медичні нітрилові оглядові нестерильні неприпудрені, але в наявності на складі на той момент були рукавички медичні нітрилові оглядові нестерильні неприпудрені торгової марки IGAR, рожевого та чорного кольору, вартість яких становила 4,50 грн. без ПДВ (підтверджується витягом з прайс-листа ТОВ «ІГАР»).
Таким чином, інформація, яка міститься в статті «Covid-19: мелитопольская поликлиника купила у производителя перчатки на четверть дороже, чем Корсунь-Шевченковская» є недостовірною та такою, що порушує немайнові права та ділову репутацію як ТОВ «ІГАР» так і лікувально-профілактичного закладу КНП «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №2» ММР ЗО, ЄДРПОУ 38761806.
Фактичні обставини та наведені ТОВ «ІГАР» аргументи щодо проведених КНП «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №2» ММР ЗО, ЄДРПОУ 38761806, закупівель на поставку рукавичок медичних нітрилових оглядових нестерильних неприпудрених торгової марки IGAR, рожевого та чорного кольору, у кількості 30000 пар по ціні 4,50 грн. без ПДВ/за пару, підтверджують відповідність договірних відносин поточним ринковим умовам в Україні та відсутність порушення норм чинного законодавства України як замовником, так і постачальником товару.

Компанія «Ігар» працює 28 років, дотримуючись усіх законів згідно чинного законодавства України. Вся продукція компанії виробляється під торговою маркою «ІGAR» і впроваджується у обіг і/або експлуатацію на території України відповідно до вимог Технічного регламенту про медичні вироби. Всі товари торгової марки ІGAR офіційно зареєстровані та мають всі необхідні документи. За довгі роки роботи, «Ігар» вже має певну репутацію на ринку. Ми НІКОЛИ не продавала свою продукцію за «завищеними цінами». Навпаки, враховуючи ситуацію, що зараз склалася ми намагаємося продовжувати стабільне забезпечення українського ринку сучасними, якісними медичними виробами за оптимально можливими цінами.

У сучасному світі інформації дуже багато і вона дуже різна. На наш погляд перед тим як розміщувати інформацію її треба перевіряти і якщо щось незрозуміло, задавати питання та отримувати офіційні відповіді.
Компанія «Ігар» постійно слідкує за подіями, публікаціями та відео різних ЗМІ та інтернет- ресурсів.
Ми відкриті до комунікацій, а неправдиву інформацію про нас та наші товари завжди будемо спростовувати.
Це наша позиція!
Чекаємо на офіційне СПРОСТУВАННЯ НЕДОСТОВІРНОЇ ІНФОРМАЦІЇ від наведених вище інтернет-порталів.

**

Питання: Яких кольорів є нітрилові рукавички у Ігар?

Відповідь: дивіться за посиланням – https://www.facebook.com/318991192241774/videos/151369409646736

**

Питання: Що таке стандарти НАСС для харчової промисловості?

Відповідь: читайте за посиланням –https://www.facebook.com/igarltd/posts/688519828622240

**

 

Питання: Чи є у Ігар пластир непомітний на тілі?

Відповідь: читайте за посиланням: 1) https://www.facebook.com/igarltd/posts/719901915484031

2) https://igar.ua/plastyr-prozory/

3) https://igar.ua/hir-povjazki-pr/

**

 

Питання: Чим системи ПР відрізняються від ПК?

Відповідь: читайте за посиланням – https://www.facebook.com/igarltd/posts/620486445425579

**

 

Питання: В чому особливість шприців тм IGAR?

Відповідь: читайте за посиланням -https://www.facebook.com/igarltd/posts/759933508147538

**

Питання: Де використовують бахіли?

Відповідь: читайте за посиланням – https://www.facebook.com/igarltd/posts/587014628772761

**

Питання: Як правильно носити медичну маску?

Відповідь: читайте за посиланням – 

**

Питання: Чому під час пандемія коронавірусу «COVID-19» такі ціни на медичні маски?

Відповідь: читайте за посиланням – https://www.facebook.com/igarltd/posts/712571756217047

**

Питання: Чим пелюшки IGAR відрізняються від пелюшок інших виробників?

Відповідь: читайте за посиланнями: 1) https://igar.ua/pelenki/

                                                                               2) https://www.facebook.com/igarltd/posts/638152756992281

**

Питання: Підгузки для дорослих торгової марки IGAR підходять для чоловіків і жінок?

Відповідь: Так.

Детальніше читайте за посиланнями: 1) https://igar.ua/pidguzki-dlya-doroslyh/

2) https://www.facebook.com/318991192241774/videos/2340569812720704Заповніть форму для замовлення дзвінка

Будь-ласка заповніть всі поля форми замовлення товару

Адреса e-mail уповноваженої особи покупця, яка здійснює замовлення товару


Приєднайте свiй файл замовлення у форматі XLS