Виробництво
та оптова реалізація медичних виробів

Шановні клієнти! Медичнi маски вже є в наявностi і доступні для замовлення

Підгузки для дорослих торгової марки IGAR

Підгузки для дорослих IGAR – сучасна необхідна гігієнічна продукція для активних і лежачих пацієнтів та людей які мають нетримання сечі. Можуть використовуватися як денні і нічні, для чоловіків і жінок. Підгузки IGAR виготовлені з «дихаючих» матеріалів, зручні та комфортні. Мають еластичний пояс і багаторазові застібки-липучки, що полегшує їх використання та забезпечує надійну фіксацію. Наявність бічних бортиків на внутрішній поверхні підгузків і фіксуючих манжетів на зовнішній частині, забезпечують надійний захист від протікання.

  • Комфортні - "дихаючі", приємні на дотик
  • Надійні - багаторівневий захист від протікання та хороша фіксація
  • Зручні - універсальні, мають анатомічну форму та індикатор наповнення
  • Безпечні - підходять для осіб з чутливою шкірою
  • Просте і зрозуміле маркування упаковок, є вибір різних розмірів
  • Доступні ціни та висока якість

Характеристики:

Підгузки для дорослих IGAR, підвищеного поглинання, виготовлені з «дихаючих», гіпоалергенних матеріалів, за безшовною технологією, багатошарові.

• Внутрішній шар, прилеглий до тіла, м’який, гіпоалергенний, приємний на дотик, з нетканого матеріалу, швидко пропускає вологу всередину підгузка та має гарну поглинаючу здатність. Є внутрішні захисні бортики по всій довжині підгузка – додатковий захист від протікання та виділена блакитним- зона найбільшого поглинання.

• Середній шар, подвійний поглинаючий, з оптимальною кількістю суперабсорбента (SAP), який нейтралізує запах і рівномірно розподілений по всій вбираючій поверхні подушечки. Абсорбент перетворює рідину на гель, сприяє її утриманню всередині підгузка.

Зовнішній шар, виготовлений з «дихаючого», вологонепроникного матеріалу. Є бічні еластичні манжети в області паху, що служать додатковим надійним захистом від протікання. Індикатор вологонасичення, при наповненні – стає невидимим і служить сигналом для своєчасної заміни підгузка.

Підгузки для дорослих IGAR мають широкий еластичний пояс, з гумкою у середній частині ззаду і щільні застібки-липучки по 2 шт з обох сторін, для багаторазового застібання.

Підгузки не шелестять. Волога надійно утримується всередині. Використання повітропроникних матеріалів у підгузках IGAR, знижує ризик виникнення попрілостей і пролежнів.

Важливою особливістю підгузків для дорослих IGAR відсутність латексних деталей та хімічних ароматизаторів.

Розмір/Упаковка/Код Моріон:

Упаковки Підгузків для дорослих IGAR мають різні кольори, в залежності від розмірів:

розмір М – зелена упаковка

розмір L – світло-фіолетовий упаковка

розмір XL -темно-фіолетова упаковка

Кольорове маркування групових упаковок – полегшує вибір.

Упаковка: по 15 штук у груповій упаковці /60 штук у транспортній упаковці.

Коди Моріон:

Підгузки для дорослих торгової марки IGAR, №15

розмір М – 618973

розмір L – 618972

розмір XL – 618971

Застосування:
Підгузки для дорослих IGAR необхідні для пацієнтів:

= у післяопераційний період;

= які мають нетримання сечі середнього і важкого ступеня;

= з енурезом;

= у період реабілітації, після інфарктів, інсультів, складних перелом і травм;

= з психічними і неврологічними хворобами;

= для догляду за лежачими пацієнтами (з обмеженими можливостями та літніми людьми);

Важлива особливість! До початку використання, діставши підгузок з упаковки, його треба «активувати» – розпрямити і розпушити, тому що в упаковці він знаходитися в щільно спресованому стані.

Для цього розгорніть підгузок, візьміться руками за верхній і нижній край з обох кінців і добре, але обережно потягніть. Потім, складіть підгузок по довжині навпіл і теж акуратно потягніть.  Далі, підгузок складіть по довжині, легким рухом, як ніби «викручуєте» проверніть його в одну та іншу сторону. Після виконання цих кроків підгузок готовий до використання.

Ці маніпуляції займуть у вас кілька секунд, але дозволять використовувати підгузок більш ефективно (розпушити поглинаючий шар і розпряміть зім’яті бортики підгузка).

Підгузки для дорослих і одноразові поглинаючі пелюшки IGAR актуальні для використання у побуті; для будинків престарілих, геріатричних пансіонатів, центрів реабілітації, пансіонатів та центрів по роботі з людьми з обмеженими можливостями.

Наша продукція, дозволить полегшити догляд за хворими і подарує відчуття комфорту, сухості і надійності пацієнту.

УВАГА! Будь-які підгузки необхідно міняти не менше 4-5 разів на добу (кожні 5-6 годин), інакше людина буде відчувати незручність і вологу. Якщо не своєчасно провести заміну підгузка – підвищується ймовірність протікання.

Термін придатності:  5 років.

Зберігати у чистому сухому місці на відстані від джерел тепла, прямих сонячних променів і вологи.

Виробник: ТОВ “ІГАР”, Україна.

Сертифікація:

Медичний виріб впроваджено у обіг і/або експлуатацію на території України відповідно до вимог Технічних регламентів.

Маркування на упаковці виконано українською мовою і повністю відповідає вимогам державних стандартів і технічних регламентів.
Система управління якістю на виробництві відповідає вимогам директиви 93/42/ЕЕС щодо медичних виробів та стандарту ДСТУ EN ISO 13485

 

 

 Hostpro

Заповніть форму для замовлення дзвінка

Будь-ласка заповніть всі поля форми замовлення товару

Адреса e-mail уповноваженої особи покупця, яка здійснює замовлення товару


Приєднайте свiй файл замовлення у форматі XLS