Сертифікати на медичні вироби IGAR

Сертификаты

Декларації відповідності вимогам Технічних Регламентів

Ювілей компанії ІГАР

Головний офіс

м. Київ, вул. Металістів, 20
Знайти офис на карте

Телефон: (044) 585-34-55 (багатоканальний)

E-mail:

Skype: igar.ltd


Весь Бiзнес.UA

Партнери IGAR

Компанiя Hartalega

Компанiя Hartalega була заснована в 1988 році. Метою компанії із самого початку її існування було стати лідером у виробництві рукавичок. Ім’я « Харталега » зараз асоціюється з першокласною якістю продукції. Орієнтуючись на високу якість, компанія заснувала систему управління якістю світового рівня та отримала сертифікати ISO9001 та EN46001. Компанія дотримується вимог Good Manufacturing Practice (QSR). Компанія Харталега першою впровадила на виробництві систему штрихового кодування на всіх етапах виробництва — від виготовлення, контролю якості та упаковки до завантаження в контейнери для відправки покупцям . Ця процедура гарантує, що продукт контролюється на протязі всього циклу виробництва, а вся інформація ретельно фіксується. Як піонер в галузі виробництва рукавичок, Харталега пишається тим, що отримала право маркувати свої продукти як «Перший в галузі». Оглядові непріпудренние рукавички з полімерним покриттям були промарковані першими, після успішного завоювання ринку, і залишаються і зараз найбільш популярною позицією експорту. У прагненні завжди бути на крок попереду конкурентів, компанія регулярно відправляє своїх працівників на тренінги та курси підвищення кваліфікації, оскільки персональний розвиток кадрів веде до найвищого рівня в обслуговуванні клієнтів.

company2


Компанія Nantong Angel Medical Instruments Co., Ltd

Компанія Nantong Angel Medical Instruments Co., Ltd була заснована в 1976 році, як підвідомче підприємство Департаменту освіти Нантонга. У 2001 році компанія була перетворена в приватне підприємство. Компанія спеціалізується на виробництві і продажe катетерів Фолея, латексних дренажних трубок, зовнішніх чоловічих катетерів та іншої продукції одноразового використання. Компанія завжди приділяла багато уваги розвитку торгової марки, впровадженню нових технологій і теорій управління передових виробників аналогічної продукції.

company3


Компанія SEMPERIT

Компанія SEMPERIT (Австрия) — світовий лідер у виробництві продукції з латексу. Заснована у 1824 році в Австрії , вона і зараз займає видатні позиції на ринку. Більш ніж 75 років компанія Semperit спеціалізується у виробництві медичних рукавичок, і сьогодні компанії Semperit належить 30 % світового обсягу виробництва рукавичок. Використання передових технологій виробництва та know — how гарантує наівищу якість і надійність продукції. Виробництво на заводах Semperit сертифіковано TUV і FDA , дотримуються норми GMP. Сировина, виробничий цикл, процеси упаковки, зберігання і стерилізації знаходяться під суворим контролем і повністю відповідають стандартам ISO-9001, ISO — 13485 , EN 46001, що підтверджується Сертифікатами Європейського Співтовариства, продукція має маркування CE- 0123. Рукавички компанії Semperit набули широкої популярності серед фахівців усього світу . ТОВ » ІГАР » — ексклюзивний дистриб’ютор продукції Semperit в Україні .

company4


Компанія Shandong Weigao Group Kanglida Medical Products Co., Ltd

Компанія Shandong Weigao Group Kanglida Medical Products Co., Ltd була заснована в 1983 році. Компанія виробляє переважно різні види хірургічних шовних матеріалів, включаючи біологічні розсмоктуються шовні матеріали та нерассасивающіеся шовні матеріали. Біологічні шовні матеріали являються ключовими продуктами для Китаю. Наша компанія успішно впровадила систему управління якістю відповідно до вимог стандарту ISO 13485:2003 . Продукція не тільки добре продається в Китаї , але і поставляється в Німеччину, Єгипет, В’єтнам, інші країни. Протягом багатьох років використання продукція заслужила бездоганну репутацію.

company6


Компанія Wuxi Hongguang Medical Equipment Co.,Ltd.

Компанія Wuxi Hongguang Medical Equipment Co.,Ltd була заснована в 1992 році. Hongguang спеціалізується у виробництві різних видів ртутних медичних термометрів , анероїдних сфігмоманометрів , стетоскопів . Виробничі потужності компанії займають площу 7000 кв.км. і відповідають всім сучасним стандартам. Протягом багатьох років компанія займалася виробництвом і придбала великий досвід у технологіях виробництва , управлінні та інноваціях. Продукція Hongguang пройшла сертифікацію CE , ISO9001 та ISO13485 . Понад 95 % продукції продається на зарубіжних ринках, її якість має відмінну репутацію. Продукція Hongguang використовується в лікарнях , приватних клініках , медичних навчальних закладах, і навіть у побуті. Компанія буде продовжувати підвищувати якість своєї продукції, щоб задовольнити вимоги всіх клієнтів.

company7


Підприємство Shandong Zibo Shanchuan Medical Instrument Co., Ltd

Підприємство Shandong Zibo Shanchuan Medical Instrument Co., Ltd було засновано в 1988 році. Основні продукти : інфузійні системи одноразового використання , системи переливання крові , шприци , ін’єкційні голки , периферійні катетери ит.д. Продукція компанії поставляється в більш ніж 100 країн і регіонів Європи , Америки , Африки , південно — східної Азії. Відмінне управління , сервіс , високоякісна продукція сприяє швидкому та стабільному розвитку компанії. Компанія була першою серед аналогічних виробників , які отримали сертифікат системи контролю якості ISO9002 і РЄ сертифікат TUV Product Service GmbH в 1998 році. У 2003 році компанія пройшла сертифікацію FDA на шприци одноразового використання. Медичні інструменти одноразового використання бренду «Shanchuan» отримали світове визнання експертів і клієнтів.

company8


Wenzhou Huali Medical Instrument Co., Ltd

Wenzhou Huali Medical Instrument Co., Ltd — це високотехнологічне підприємство, яке об’єднує дослідження і розробки , виробництво і продаж. Фабрика була побудована в 1986 , її перейменували на Wenzhou Huali Medical Instrument Co . , Ltd в 1994 році після початку співпраці з американською компанією. Підприємство має 22 -річний досвід роботи у виробництві внутрішньовенних катетерів . Компанія отримала сертифікати EN ISO9001 : 2000 і EN ISO13485 : 2003 , а також ЄС сертифікат , має сильну технічну базу і керування . Щороку компанія інвестує 5% від продажів в дослідження і розробки нових видів продуктів. Також підприємство розвиває співробітництво з коледжами , науково -дослідними організаціями та відомими міжнародними виробниками в області удосконалення якості продуктів для внутрішньовенних вливань. Більш ніж 85 % нашої продукції експортується в країни Європи , Америки , Азії , Близького Сходу та Африки , всього більш ніж в 60 країн. Наша робоча етика — це девіз «Голка — це життя».

company9


Державний реєстр Медичних Виробів

Інформація МОЗ України

МОЗ України

Новини асоціації операторов ринку медичних виробів

Асоціація операторів ринку медичних товарів

Огляди ринку медичних виробів

Обзор рынка

Погода у Києві сьогодні

Знайти лікарський засіб в аптеці міста

Поиск лекарств в аптеках

Онлайн допомога