Сертифікати на медичні вироби IGAR

Сертификаты

Декларації відповідності вимогам Технічних Регламентів

Ювілей компанії ІГАР

Головний офіс

м. Київ, вул. Металістів, 20
Знайти офис на карте

Телефон: (044) 585-34-55 (багатоканальний)

E-mail:

Skype: igar.ltd


Весь Бiзнес.UA

Інформація про використання ліків та медичних виробів, закуплених за бюджетні кошти, буде публічною

Spread the love

З метою забезпечення відкритості та публічності системи державного забезпечення лікарськими засобами та медичними виробами затверджено наказ МОЗ України від 2 червня 2016 р. № 509 «Про здійс­нення заходів з контролю використання лікарських засобів та медичних виробів, закуплених за бюджетні кошти».

Відповідно до нього керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров’я, які є одержувачами ліків та медичних виробів, закуплених за рахунок коштів, передбачених МОЗ України у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я, доручено забезпечити розміщення на персональних офіційних web-сайтах наступної інформації:

щодо потреби, стану забезпечення, наявних залишків лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за бюджетні кошти, а також переліку закладів охорони здоров’я відповідного регіону, що є кінцевим отримувачем у розрізі програм і централізованих заходів;
скановані копії наказу про розподіл лікарських засобів та медичних виробів серед закладів охорони здоров’я підпорядкованої адміністративно-територіальної одиниці.

Керівники закладів охорони здоров’я, що належать до сфери управління МОЗ України, які є одержувачами лікарських засобів та медичних виробів, закуплених за бюджетні кошти, мають забезпечити розміщення на персональних офіційних web-сайтах інформації щодо потреби, стану забезпечення, наявних залишків відповідних ліків та медичних виробів.

Оновлення вказаної інформації на офіційних web-сайтах має відбуватися щотижня.

Узагальнення отриманої інформації та вжиття заходів для перерозподілу лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за бюджетні кошти, здійснюватимуть Департамент фінансово-ресурсного забезпечення, Медичний департамент та Департамент громадського здоров’я МОЗ України.

Наказ МОЗ України від 27 червня 2013 р. № 561 «Про здійснення заходів з контролю використання лікарських засобів, закуплених за кошти Державного бюджету України» визнано таким, що втратив чинність.

Прес-служба «Щотижневика АПТЕКА»

Джерело: http://www.apteka.ua/article/377200

Державний реєстр Медичних Виробів

Інформація МОЗ України

МОЗ України

Новини асоціації операторов ринку медичних виробів

Асоціація операторів ринку медичних товарів

Огляди ринку медичних виробів

Обзор рынка

Рейтинг «Імпортер року»

Погода у Києві сьогодні

Знайти лікарський засіб в аптеці міста

Поиск лекарств в аптеках

Онлайн допомога