Сертифікати на медичні вироби IGAR

Сертификаты

Декларації відповідності вимогам Технічних Регламентів

Ювілей компанії ІГАР

Головний офіс

м. Київ, вул. Металістів, 20
Знайти офис на карте

Телефон: (044) 585-34-55 (багатоканальний)

E-mail:

Skype: igar.ltd


Весь Бiзнес.UA

Інформація про використання ліків та медичних виробів, закуплених за бюджетні кошти, буде публічною

З метою забезпечення відкритості та публічності системи державного забезпечення лікарськими засобами та медичними виробами затверджено наказ МОЗ України від 2 червня 2016 р. № 509 «Про здійс­нення заходів з контролю використання лікарських засобів та медичних виробів, закуплених за бюджетні кошти».

Відповідно до нього керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров’я, які є одержувачами ліків та медичних виробів, закуплених за рахунок коштів, передбачених МОЗ України у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я, доручено забезпечити розміщення на персональних офіційних web-сайтах наступної інформації:

щодо потреби, стану забезпечення, наявних залишків лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за бюджетні кошти, а також переліку закладів охорони здоров’я відповідного регіону, що є кінцевим отримувачем у розрізі програм і централізованих заходів;
скановані копії наказу про розподіл лікарських засобів та медичних виробів серед закладів охорони здоров’я підпорядкованої адміністративно-територіальної одиниці.

Керівники закладів охорони здоров’я, що належать до сфери управління МОЗ України, які є одержувачами лікарських засобів та медичних виробів, закуплених за бюджетні кошти, мають забезпечити розміщення на персональних офіційних web-сайтах інформації щодо потреби, стану забезпечення, наявних залишків відповідних ліків та медичних виробів.

Оновлення вказаної інформації на офіційних web-сайтах має відбуватися щотижня.

Узагальнення отриманої інформації та вжиття заходів для перерозподілу лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за бюджетні кошти, здійснюватимуть Департамент фінансово-ресурсного забезпечення, Медичний департамент та Департамент громадського здоров’я МОЗ України.

Наказ МОЗ України від 27 червня 2013 р. № 561 «Про здійснення заходів з контролю використання лікарських засобів, закуплених за кошти Державного бюджету України» визнано таким, що втратив чинність.

Прес-служба «Щотижневика АПТЕКА»

Джерело: http://www.apteka.ua/article/377200

Державний реєстр Медичних Виробів

Інформація МОЗ України

МОЗ України

Новини асоціації операторов ринку медичних виробів

Асоціація операторів ринку медичних товарів

Огляди ринку медичних виробів

Обзор рынка

Погода у Києві сьогодні

Знайти лікарський засіб в аптеці міста

Поиск лекарств в аптеках

Онлайн допомога