Сертифікати на медичні вироби IGAR

Сертификаты

Декларації відповідності вимогам Технічних Регламентів

Ювілей компанії ІГАР

Головний офіс

м. Київ, вул. Металістів, 20
Знайти офис на карте

Телефон: (044) 585-34-55 (багатоканальний)

E-mail:

Skype: igar.ltd


Весь Бiзнес.UA

Угода про використання cайту

Введення

Сайт www.igar.ua веде облік доменів , з яких користувачі переходять на нього. Ці дані використовуються тільки для статистики і не передаються третім особам.

З метою зворотного зв’язку з користувачами сайту компанії «Ігар » нам може знадобитися така інформація як ім’я користувача , контактний телефон та адресу e-mail .
Компанія « Ігар » зобов’язується не передавати і не продавати таку особисту інформацію без згоди власника.

ТОВ «Ігар» не несе відповідальність за будь-яке зловживання інформацією про клієнтів і партнерів компанії , яка міститься в будь-якої частини сайту www.igar.ua.

На сайті www.igar.ua містяться посилання на інші сайти. ТОВ « Ігар » не несе відповідальності за порядок забезпечення конфіденційності або зміст цих сайтів.

Угода про використання сайту www.igar.ua

1 ) Угода про використання сайту ( далі — «Угода») укладається між власником — ТОВ » ІГАР » і будь-яким користувачем, які відвідують сайт www.igar.ua. Звернення до будь-якого з розділів сайту, розміщення на нього посилань , цитування та передрук матеріалів сайту , мають на увазі юридично зобов’язуючу згоду користувача на дотримання умов і положень цієї Угоди. Власник сайту і користувач в сукупності іменуються » Сторонами » .
2 ) Обмеження відповідальності
2.1 Користувач прямо погоджується , що використовує Сайт на свій власний ризик . Медичні вироби , інформаційні матеріали про їх застосування , представлені на сайті , служать лише для ознайомлення і не можуть бути керівництвом для самостійного лікування , і можуть бути застосовані виключно під лікарським наглядом.
2.2 . Сайт є спецалізованих Інтернет -ресурсом , призначеним для лікарів та інших професійних медичних працівників.
2.3 . Адміністрація Сайту не несе відповідальності за можливі збитки , нанесений вашому здоров’ю , самостійним лікуванням , проведеним за рекомендаціями , даними на Сайті. Користувач повністю відповідає за будь-яку неправильне трактування , яка може виникнути внаслідок перегляду , читання або копіювання матеріалів, що містяться на сайті і таким чином ніяке юридична або фізична особа не може бути відповідально за використання згаданих матеріалів. Ні за яких обставин відповідальність за наслідки , які прямо або побічно спричинило за собою використання інформації , розміщеної на цьому сайті , не може покладатися на власника сайту і бути підставою для їх судового переслідування.
2.4 . Послуги сайту надаються за принципом » як є» без гарантій будь-якого роду як прямих , так і непрямих . Користувач в добровільному порядку відмовляється від судового переслідування власників сайту та відшкодування можливої ​​шкоди , заподіяної здоров’ю користувача.
2.5 . Адміністрація сайту не гарантує безперебійної та безпомилкової роботи Сайту ; також не гарантує , що такими будуть як результати , отримані в ході використання Сайту , так і точність його матеріалів.
3 ) Зміна змісту Сайту
3.1 . Вся інформація та матеріали , розміщені на даному Сайті , представлені без гарантії того , що вони не можуть містити помилки. Власник Сайту має право змінювати інформацію та матеріали , розміщені на цьому сайті , в будь-який час і без попереднього оголошення про такі зміни .
4 ) Правила використання матеріалів Сайту
4.1 Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки з дозволу її видавця і правовласника — ТОВ » ІГАР » . Дана Угода визначає умови і порядок використання матеріалів Сайту. Під використанням розуміється — будь-яке відтворення, розповсюдження , переробка та інші способи , передбачені Законом України » Про авторське право і суміжні права».
4.2. При публікації матеріалів Сайту кожен Користувач зобов’язаний дотримуватися таких правил:
4.2.1 Передрук можлива лише при дотриманні п. 21-25 Закону України « Про авторське і суміжні права » та Закону України «Про приєднання України до Договору Всесвітньої організації інтелектуальної власності про авторське право » ;
4.2.2 При відтворенні в інтернеті на сайтах Користувач зобов’язаний дати гіперпосилання на сайт www.igar.ua. Ця гіперпосилання має розташовуватися на початку або в кінці відтворюваної цитати або частини матеріалів;
4.2.4 Передрук матеріалів Сайту , отриманих з вторинних джерел , можлива тільки з посиланням на першоджерело .
4.2.5 При відтворенні матеріалів не допускається переробка їх оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається , але тільки в тій мірі, в якій це не призводить до спотворення його сенсу ;
4.2.6 Відповідальність за спотворення сенсу матеріалів , що виникло внаслідок їх неточного відтворення , лежить на користувача.
5) Користувач сайту не має права:
5.1 . Розміщувати посилання на сайт www.igar.ua або користуватися ним таким чином , який приведе до висновку сайту або будь-якого його елемента на екран у вигляді окремого кадру у вікні , або до появи асоціацій з будь-якого роду рекламою або спонсорською програмою , яка не має стосунку до Сайту , або до іншого включення інформаційного наповнення сайту до складу якого б то не було стороннього сайту ;
5.2 Розміщувати або використовувати вбудовані посилання на який-небудь файл даних , що входить до складу Сайту ;
5.3 Видозмінювати небудь елемент Сайту , блокувати чи іншим чином перешкоджати його відображенню ;
5.4 Посилатися на Сайт через який-небудь сторонній уніфікований покажчик ресурсів ( » URL » ) або сайт — дублер ;
5.5 Розміщувати посилання на сайт www.igar.ua в тому випадку , якщо вміст сайту Користувача виглядає в очах розсудливої ​​особи непристойним , наклепницьким , що містить в собі домагання , глибоко образливим або зловмисним .
6. Зареєстровані торгові марки , знаки , що згадуються на Сайті , є власністю їх відповідних власників.
7. Власник Сайту — ТОВ » ІГАР » залишає за собою право як змінити цю Угоду , так і ввести нове. Подібні зміни набувають чинності з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття .

Державний реєстр Медичних Виробів

Інформація МОЗ України

МОЗ України

Новини асоціації операторов ринку медичних виробів

Асоціація операторів ринку медичних товарів

Огляди ринку медичних виробів

Обзор рынка

Погода у Києві сьогодні

Знайти лікарський засіб в аптеці міста

Поиск лекарств в аптеках

Онлайн допомога